Jeżeli potrzebujesz profesjonalnie zaprojektowanej i wykonanej instalacji elektrycznej, a od fachowców wymagasz niezbędnej wiedzy i umiejętności, to trafiłeś idealnie.

 

Nasza firma posiada ponad 25-letnie doświadczenie na rynku elektryki i teletechniki. Zapewniamy wysokiej klasy sprzęt oraz najwyższej jakości materiały dostosowane do potrzeb naszych klientów. Niezbędne kwalifikacje i kompetencje naszych fachowców pozwalają nam na realizowanie zarówno standardowych instalacji elektrycznych, jak i bardziej zaawansowanych prac. Wykonujemy projekty oraz pomiary elektryczne, a także oferujemy wykonawstwo robót teletechnicznych.

 

Świadczymy również kompleksowe usługi związane z instalacjami fotowoltaicznymi. Zajmujemy się zarówno stroną techniczną jak i prawną.

 

Nasi pracownicy to zespół doświadczonych fachowców, którzy swoje obowiązki wykonują z pełnym zaangażowaniem i należytą starannością, o czym świadczą pozytywne opinie naszych dotychczasowych klientów.

 

Szybka realizacja zamówień, konkurencyjne ceny oraz indywidualne podejście do klienta składają się na sukces, jakim niewątpliwie jest korzystanie konsumentów z naszych usług przez ponad ćwierć wieku.

O  nas

PHU DOREX

Zbigniew Szarowski

ul. POW 27 (I piętro)

98-200 Sieradz

Odwiedź nas w mediach społecznościowych